Реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року триватиме з 01 лютого до 09 березня.

Додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання триватиме упродовж  05 – 17 травня включно.

Кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести  щонайбільше з п’яти навчальних предметів (наказ). Якщо учасник/учасниця бажатиме скласти більше п’яти навчальних предметів, він/вона зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб. Докладніше про реєстрацію для складання додаткових навчальних предметів буде повідомлено 1 лютого.

Щоб зареєструватися для участі в ЗНО потрібно правильно обрати категорію, створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).

Комплект реєстраційних документів має містити:

• оформлену реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися»;
  • засвідчену власноруч копію паспорта громадянина України;
  • засвідчену власноруч копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
  • за потреби інші документи (медичний висновок про створення особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих іноземною мовою для реєстрації).

Детальніше про процедуру реєстрації для участі в сесії ЗНО можна дізнатися на офіційній сторінці Українського центру оцінювання якості освіти.

Ви можете звернутися до консультаційного центру СумДУ та отримати відповіді на запитання щодо реєстрації та отримати допомогу в реєстрації для участі в основній та додатковій сесіях ЗНО.

Місцерозташування консультаційних центрів:

• м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, м. Суми, 40007, Центральний корпус, 3 поверх , каб. 339А;
  • м. Суми, вул. Петропавлівська, 57, м. Суми, 40007, Корпус 2, ауд. 136.

Режим роботи Центрів: понеділок - п'ятниця з 9.00 до 17.00.

Номери телефонів для довідок:

Ви можете задавати питання письмово: