Сумський державний університет — ВікіпедіяСумський державний університет пропонує курси підготовки для вступу до магістратури з тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК) єдиного вступного іспиту (ЄВІ), який є обов'язковим у 2024 році для вступу до магістратури на всі спеціальності.

Міністерство освіти і науки України інформує про затверджений Порядок прийому на навчання для здобуття ступенів бакалавра, магістра, доктора філософії / доктора мистецтва у 2024 році.

Вступники на спеціальність "Фізична культура і спорт" цього року обов’язково складатимуть національний мультипредметний тест (НМТ), а також творчий конкурс.

14 березня о 9.00 розпочнеться реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ2024). Триватиме вона до 11 квітня включно. Реєстрація відбуватиметься в безпаперовій формі.

Вступники на бакалаврат на основі НРК5 можуть додатково скласти фахове вступне випробування, яке впливатиме на їхній конкурсний бал. Про це йдеться в наказі МОН № 231 від 23. 02. 2024 року.

Новацію передбачено для вступників низки спеціальностей (аграрних наук, економіки та управління), що мають (отримають) дипломи молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра.

Лінгвістичний навчально-методичний центр СумДУ організовує курси підготовки до єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з англійської мови

Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проєкт програми предметного тесту з інформаційних технологій єдиного фахового вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістр на основі НРК 6, НРК 7.

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту (НМТ). 

Тестування проходитиме під час основних (14 травня – 25 червня) і додаткових сесій (11–19 липня).

Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проєкт програми предметного тесту з економіки та управління єдиного фахового вступного випробування для вступу на здобуття ступеня бакалавра на основі НРК 5.

Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти підготували демонстраційні варіанти предметних тестів — складників національного мультипредметного тесту (НМТ). З ними можна ознайомитися у відповідній рубриці.