Склад приймальної комісії СумДУ
(наказ №1025-І від 22.12.20 р.)

Голова - Карпуша Василь Данилович, ректор
Заступник голови
- Лєонов Сергій Вячеславович, перший проректор
Члени комісії: - Козій Іван Сергійович, відповідальний секретар ПК, доцент кафедри ЕПзТ;
  - Бріжатий Олександр Володимирович, проректор з науково-педагогічної роботи;
  - Касьяненко Володимир Олексiйович, проректор з науково-педагогiчної роботи та фiнансово-економiчної дiяльності;
  - Васильєв Анатолій Васильвич, радник ректора;
  - Юскаєв Володимир Борисович, начальник навчально-організаційного управління;
  - Нефедченко Василь Федорович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії, уповноважена особа з питань прийняття та розгляду електронних заяв, відповідальний за роботу Єдиної державної електронної бази з питань освіти, доцент кафедри ЕЗПФ;
  - Рой Ігор Олександрович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії, ст. викладач кафедри ЕПзТ;
  - Скорба Олег Анатолійович, начальник ВЛАС, заступник відповідального секретаря приймальної комісії з питань прийому на старші курси та за ступенем «магістр», доцент кафедри БОО;
  - Мерзляков Юрій Сергійович, директор департаменту доуніверситетської освіти та профорієнтаційної роботи, ст. викладач кафедри ТТФ;
  - Зимак Юрій Анатолійович, директор центру доуніверситетської освіти, доцент кафедри ЕЗПФ;
  - Циганюк Дмитро Леонідович, директор департаменту по роботі з персоналом та підготовці науково-педагогічних кадрів, голова відбіркової комісії з питань проведення вступної компанії до аспірантури та докторантури, доцент кафедри ФБСС;
  - Бойко Антон Олександрович, відповідальний секретар відбіркової комісії з питань проведення вступної компанії до аспірантури та докторантури, завідувач відділу докторантури та аспірантури, доцент кафедри економічної кібернетики;
  - Гусак Олександр Григорович, голова відбіркової комісії факультету технічних систем і енергоефективних технологій, декан;
  - Савченко Євген Миколайович, заступник голови відбіркової комісії факультету технічних систем і енергоефективних технологій, доцент кафедри комп’ютерної механіки ім. Володимира Марцинковського;
  - Берладір Христина Володимирівна, відповідальний секретар відбіркової комісії факультету технічних систем і енергоефективних технологій, ст. викладач кафедри ПМіТКМ;
  - Нешта Анна Олександрівна, заступник відповідального секретаря відбіркової комісії факультету технічних систем і енергоефективних технологій, ст. викладач кафедри ТМВІ;
  - Дрозденко Олексій Олександрович, голова відбіркової комісії факультету електроніки та інформаційних технологій, в.о. декана;
  - Колесник Максим Миколайович, заступник голови відбіркової комісії факультету електроніки та інформаційних технологій, доцент кафедри ПМтаМСС;
  - Багдасарян Артем Анатолійович, відповідальний секретар відбіркової комісії факультету електроніки та інформаційних технологій, доцент кафедри наноелектроніки та модифікації поверхні, ;
  - Знаменщиков Ярослав Володимирович, заступник відповідального секретаря відбіркової комісії факультету електроніки та інформаційних технологій, ст. викладач кафедри ЕКТ;
  - Васильєва Тетяна Анатоліївна, голова відбіркової комісії ННІ БіЕМ, в.о. директора;
  - Смоленніков Денис Олегович, заступник голови відбіркової комісії ННІ БіЕМ, доцент кафедри управління ім. Олега Балацького;
  - Щербина Тетяна Володимирівна, заступник голови відбіркової комісії ННІ БіЕМ, доцент кафедри міжнародних економічних відносин;
  - Кубатко Вікторія Василівна, відповідальний секретар відбіркової комісії ННІ БіЕМ, асистент кафедри управління ім. Олега Балацького;
  - Кушнерьов Олександр Сергійович, заступник відповідального секретаря відбіркової комісії ННІ БіЕМ, асистент кафедри економічної кібернетики;
  - Сушкова Олена Миколаївна, голова відбіркової комісії факультету іноземної філології та соціальних комунікацій, декан;
  - Медвідь Олена Миколаївна, заступник голови відбіркової комісії факультету іноземної філології та соціальних комунікацій, доцент кафедри германської філології;
  - Сипченко Інна Володимирівна, відповідальний секретар відбіркової комісії факультету іноземної філології та соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики та філології;
  - Прокопенко Антоніна Вадимівна, заступник відповідального секретаря відбіркової комісії факультету іноземної філології та соціальних комунікацій, ст. викладач кафедри германської філології;
  - Куліш Анатолій Миколайович, голова відбіркової комісії ННІ Права, директор;
  - Стогова Ольга Володимирівна, заступник голови відбіркової комісії ННІ Права, доцент кафедри ФЮКП;
  - Уткіна Марина Сергіївна, відповідальний секретар відбіркової комісії інституту права, викладач кафедри КПДС;
  - Думчиков Михайло Олександрович, заступник відповідального секретаря відбіркової комісії інституту права, асистент кафедри КПДС;
  - Лобода Андрій Миколайович, голова відбіркової комісії медичного інституту, директор;
  - Сотніков Дмитро Дмитрович, заступник голови відбіркової комісії медичного інституту, асистент кафедри нейрохірургії та неврології;
  - Васильєв Юрій Костянтинович, відповідальний секретар відбіркової комісії медичного інституту, доцент кафедри громадського здоров’я;
  - Король Світлана Анатоліївна, заступник відповідального секретаря відбіркової комісії медичного інституту, доцент кафедри фізичного виховання та спорту;
  - Павленко Людмила Дмитрівна, старший викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування;
  - Мелейчук Станіслав Станіславович, голова відбіркової комісії Центру заочної, дистанційної та вечірньої форми навчання (ЦЗДВН), директор;
  - Гриненко Віталій Вікторович, заступник голови відбіркової комісії ЦЗДВН, доцент кафедри ЕКТ;
  - Грамма Ольга Миколаївна, заступник директора ЦЗДВН;
  - Решетняк Ярослав В’ячеславович, відповідальний секретар відбіркової комісії ЦЗДВН, провідний фахівець ЦЗДВН;
  - Вовченко Ірина Григорівна, заступник відповідального секретаря відбіркової комісії ЦЗДВН, фахівець ІІ категорії ЦЗДВН;
  - Старченко Людмила Володимирівна, голова відбіркової комісії центру професійної та післядипломної освіти, директор;
  - Божко Микола Олександрович, голова відбіркової комісії департаменту міжнародної освіти (ДМО), директор;
  - Коваленко Євген Володимирович, заступник голови відбіркової комісії ДМО, заступник директора ДМО, ст. викладач кафедри ЕПтаБА;
  - Михайлова Юлія Володимирівна, відповідальний секретар відбіркової комісії ДМО, начальник відділу з організаційно-навчальних питань ДМО;
  - Рубан Анатолій Іванович, представник базового навчального закладу у відбіркових комісіях інститутів СумДУ, начальник відділу позабазових структурних підрозділів, доцент кафедри наноелектроніки та модифікації поверхні;
  - Антиков Микола Миколайович, голова приймальної комісії Машинобудівного фахового коледжу СумДУ, директор коледжу;
  - Ровна Анна Володимирівна, відповідальний секретар приймальної комісії Машинобудівного фахового коледжу СумДУ, викладач;
  - Бібик Віталій Володимирович, голова відбіркової комісії КІ СумДУ, директор інституту;
  - Барбара Наталія Вікторівна, заступник голови відбіркової комісії КІ СумДУ, доцент кафедри ФЗНД;
  - Іващенко Максим Миколайович, відповідальний секретар відбіркової комісії КІ СумДУ, ст. викладач кафедри ЕПіА;
  - Гребеник Тетяна Вікторівна, голова приймальної комісії Класичного фахового коледжу СумДУ, директор технікуму;
  - Туманова Юлія Володимирівна, відповідальний секретар приймальної комісії Класичного фахового коледжу СумДУ, викладач;
  - Косенко Дмитро Сергійович, голова приймальної комісії Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ, директор технікуму;
  - Владимирова Наталія Володимирівна, відповідальний секретар приймальної комісії Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ, методист;
  - Тугай Наталія Олександрівна, голова відбіркової комісії ШІ СумДУ, директор інституту;
  - Середа Віта Іванівна, відповідальний секретар відбіркової комісії ШІ СумДУ, завідувач кафедри ХТВС;
  - Базиль Світлана Михайлівна, заступник відповідального секретаря відбіркової комісії ШІ СумДУ, провідний фахівець відділу довузівської підготовки ШІ СумДУ;
  - Сорока Тетяна Іванівна, голова приймальної комісії Шосткинського фахового коледжу ім. Івана Кожедуба СумДУ, директор коледжу;
  - Трубін Максим Павлович, відповідальний секретар приймальної комісії Шосткинського фахового коледжу ім. Івана Кожедуба СумДУ, викладач;
  - Лор Анастасія Костянтинівна, студентський ректор;
  - Горленко Ганна Володимирівна, голова студентського профкому.