Правила прийому на навчання за освітнім ступенем Магістра

УВАГА!

ВСТУП НА МАГІСТРАТУРУ 2020

У зв’язку із продовженням карантину реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 року включно.

Відповідно до листа МОН №1/9-228 від 30.04.2020 р. - додаткове фахове вступне випробування передбачене в пп. 4.1.3 Правил прийому до СумДУ у 2020 році при перехресному вступі - не буде проводитись!!!*

*Відповідні зміни до Правил прийому буде внесено після завершення державної реєстрації змін до Умов прийому на навчання до ЗВО України у 2020 році

Зазнала зміни процедура реєстрації:

Для успішної реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу приймальної (відбіркової) комісії скановані копії або фотокопії:

• заповненої заяви-анкети (скачати тут) з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу або документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) - лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (ЗВО із специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться до ЄДЕБО;
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

Електронна адреса приймальної (відбіркової) комісії:

Відбіркові комісії (денна форма здобуття освіти):

Навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відбіркова комісія (заочна форма здобуття освіти):

У темі листа обов’язково треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Якщо ж вступник не має доступу до електронних ресурсів - приймальна комісія СумДУ (буде уточнено після 22 травня 2020 р.) зареєструє для участі в ЄВІ/ЄФВВ - м. Суми, вул. Р-Корсакова, 2, Центральний корпус, ауд. Ц-339А, +38 (0542) 68-77-74, +38 (050) 052-70-10

Ілюстрація покрокових дій