Результати підсумкової атестації слухачів
доуніверситетської підготовки СумДУ у 2022 році
 

Прізвище, ім’я, по батькові Загальна оцінка підсумкової атестації з доуніверситетської  підготовка
Жадан Владислав Валентинович 10
Ткаченко Даніїл 10
Сумець Вероніка 10
Шаломєєва Ліза Дмитрівна  8
Ткаченко Олександр Миколайович 9
Крутіліна Ангеліна Сергіївна  10
Даниленко Владислав Сергійович 8
Сушинський Едуард Едуардович 10
Гончар Назар 8
Лисянський Кирило 10
Ковнір  Святослав Володимирович    10
Луговий Пилип Сергійович 8
Пономарьов Антон Олексійович 9
Головко Юлія Олегівна 10
Лук’янчук Валерій Миколайович 9
Строкач Дар’я Валеріївна 8
Буено Бібікова Тетіана 8
Бездрабко Богдан Сергійович 10
Тимофєєв Андрій Анатолійович 8
Валюх Роман Володимирович  10
Кабилецький Денис Сергійович 10
Заболотна Єлизавета Сергіївна 10
Запорожченко Анастасія Сергіївна  10
Бондарєв Іван Валерійович 10
Торопов Сергій Андрійович            10
Чуйко Микола Романович 9
Бейзим Вікторія Володимирівна 10
Меншов Даніїл Віталійович 10
Лаптєв Артем Євгенійович  10
Сагайдак Анастасія Олексіївна 9
Максимець Максим Костянтинович 10
Горобець Владислав Віталійович 10
Ікальчик Михайло Леонідович 8
Глущенко Вікторія Олександрівна  9
Шевелев Єгор 10
Маслієнко Данило Вікторович 9
Степанова Уляна Сергіївна 10
Пилипенко Яна Олегівна 10
Крамар Егор Олексійович 9
Карташова Діана Миколаївна 9
Кривцун Ілля Андрійович 8
Будаков Антон Павлович 10
Гарасимюк Ілля Ростиславович 9
Теряник  Аліна Валеріївна 9
Ікальчик Вікторія 10
Біловол Дарія Олексіївна   9
Акименко Любов Володимирівна 10
Добродумов Нікіта Сергійович  9
Речембей Максим Сергійович 9
Олексієнко Діана Ігорівна 10
Майборода Денис 10
Сторожева Софія Вікторівна 9
Кривець Софія Олександрівна 10
Сергієнко Інна Сергіївна 10
Єгоров Єгор Володимирович                  10
Кальченко Олександр 8
Бадуліна Анна 10
Буб Анастасія Олександрівна 8
Конвісар Олександр Олександрович 10
Откидач Карина 8
Рослов Богдан Ігорович  8
Гордус Владислав Юрійович 10
Наталуха Анастасія Сергіївна 9
Середа Іван Віталійович 10
Забашта Віталія Віталіївна 10
Хілько Павло 10
Мєдвєдєв Роман Олександрович 10
Базиль Богдан Сергійович 10
Дяченко Сергій Сергійович 9
Ревенкова Владислава Станіславівна  10
Гриценко Інна Євгеніївна 9
Бекетова Поліна Артурівна 10
Кубах Єгор Сергійович 10
Фомін Владислав Олексійович 10
Буено Бібікова Тетіана 8
Васильєва Валерія Юріївна 10
Лозовський Нікіта Костянтинович   8
Фесенко Анастасія віталіївна 10
Будьонна Анастасія 10
Пономатеко Денис Олександрович 10
Кошеленко Богдан Валерійович 10
Федан Валерія Сергіївна 10
Громова Анна Олександрівна 8
Єсауленко Антон Миколайович 10
Гончаренко Данил Олександрович 8
Білошапка Еліна 10
Янченко Максим Валентинович 10
Пірімов Ренат Югарович 10
Стрижак Степан Юрійович 10
Попова Альона Олегівна 10
Миронов Олексвй Дмитрович 9
Буяновська Анна 10
Белясник Микита Андрійович 9
Токарева Ілона 10
Дорошкевич Аліна Ігорівна 8
Непомняща Єлизавета Олександрівна 10
Ставицький Давид Віталійович 10
Лук’янова Аліса Іванівна  10
Новаченко Максим Ігорович 8
Конєва Вікторія Віталіївна 9
Ісенко Андрій Віталійович 9
Шудренко Марія Сергіївна 10
Коломієць Анастасія Ігорівна 10
Ситник Євгеній Олегович 10
Антонов Іван Олександрович   10
Терещенко Тетяна Олександрівна 9
Гнітій Костянтин Олегович 10
Дегтяренко Вадим Миколайович 8
Нікітіна Ірина Дмитрівна 10
Ольшанський Артур 10
Костюк Владислав 9,5
Боярко Олександр Юрійович 9
Агєєва Валерія Сергіївна 8
Гребченко Ілля Вячеславович 10
Сагач Сергій 10
Мазина Мирослава Володимирівна 10
Середа Роман Русланович 9
Коваленко Андрій Сергійович 10
Шевченко Гліб 10
Биценко Анна Вікторівна 10
Зиков Михайло Сергійович 10
Масловська Дар'я 10
Назаренко Марина Олегівна 8
Бондаренко Валентин 8
Глов’як Дар’я Петрівна  9
Лукаш Софія Романівна 10
Шатрава Іван Андрійович 10
Шабло Ігор Андрійович 8
Андрухова Діана Леонідівна 8
Брайко Денис Максимович 10
Славгородська Катерина Олегівна 10
Мовчан Нікіта Олександрович 10
Водолазький Дмитро Ігорович   9
Жовба Дмитро Владиславович 9
Гавриш Вікторія Віталіївна 10
Олійник Максим  10
Мошик Софія Максимівна 10
Юрченко Валерія Юріївна 10
Токарева Віолетта 10
Курмаков Владислав Ігорович 10
Проноза Олег Ігорович 10
Драль Дмитро Олександрович 10
Кулик Дар'я Олексіївна 8
Бриль Сергій Олександрович 9
Бас Нікіта Миколайович 10
Колпаков Михайло Олексійович 10
Верхогляд Анастасія Русланівна 9
Боковець Катерина Іванівна 10
Сокол Людмила Віталіївна 10
Циганок Анна Андріївна 9
Гриценко Іван 10
Деменко Павло 9
Мельников Дмитро Сергійович–  10
Шабаль Анна Романівна 10
Рудько Анастасія Олексіївна 9
Аніщенко Софія 9,5
Бавочкін Сава Юрійович 10
Зеленський Ігор Ігорович 10
Козлов Богдан Вадимович  10
Черненко Віталій Віталійович 10
Шамрай Максим Вікторович 9
Паращенко Владислава Владиславівна 10
Ткаченко Дмитро Дмитрович 10
Кліщенко Нікіта Вадимович   8
Білокур Євгеній 10
Москвітіна Таїсія Михайлівна 9
Сорока Анастасія Павлівна 10
Мартищенко Дар'я Андріївна 10
Клименко Марія 10
Кривець Наталія Юріївна 8
Розуменко Марія Вікторівна 9
Круподьор Анна Миколаївна  8
Костян Олег Вікторович  10
Чухліб Вікторія Олександрівна   10
Шудренко Дарія Сергіївна 10
Федоренко Владислав Олексійович   10
Паляниця Діана Олександрівна 10
Самбур Даніїл Андрійович 10
Костецький Нікіта Олександрович 10
Батраченко Сергій Миколайович 8
Безверха Альона 8
Сутурменко Богдан Віталійович 10
Обод Таісія Миколаївна 10
Ситник Ангеліна Олександрівна 10
Остапенко Богдан Вікторович   9
Громовий Дмитро Олександрович 9
Журавка Антон Федорович 10
Теліченко Кирило Сергійович 10
Гончаренко Любов Іванівна 10
Гордієнко Богдан Олегович 10
Сидоренко Ілля дмитрович  10
Скляр Федір Іванович 10
Радіонова Орина Артемівна 10
Баженов Данило 8
Ткачова Вероніка Богданівна 10
Петрусь Юлія Юріївна 10
Сидоренко Ілля Дмитрович 10
Чубур Олексій Віталійович 10
Юсупова Софія Андріївна   10
Турик Тетяна Ігорівна  10
Кузьменко Георгій Романович 10
Сущенко Крістіна 10
Руденко Владислава 9,5
Зінчук Антон Дмитрович -  10
Літовченко Юлія Володимирівна 10
Волик Олена Віталіївна   10
Зімак Тимур Віталійович 10
Бойко Єлизавета   10
Литюга Максим Вадимович 10
Машкова Юлія 9,5
Отрох Євгеній Юрійович 10
Чикалова Анна Вікторівна 10
Балюк Данііл Олександрович 10
Зуєва Євгенія Іванівна                10
Тимченко Владислав Олексійович 9
Рудень Ліліана Віталіївна 8
Гахов Никита Анатолійович 10
Тютюнник Катерина Олександрівна 9
Венгер Володимир Олександрович 10
Пилипенко Олексій Вячеславович 10
Кощієнко Марія Ігорівна 10
Пархоменко Олександр Андрійович 9
Онипа Вікторія Олександрівна 10
Уланська Тетяна Володимирівна 9,5
Овсепян Рудик Артурович 10
Волков Данило Сергійович        10
Карпищенко Андрій Олександрович           8
Мироненко Аліса Павлівна 8
Копитіна Тетяна Володимирівна 8
Пилипушко Максим Юрійович 10
Пойманова Діана Вікторівна 10
Василець Кристина Андріївна 10
Кириченко Анастасія Геннадіївна 10
Замяткіна Анастасія Вадимівна 9
Гурин Максим Олександрович  9
Рибалко Максим Андрійович 10
Мордвінов Нікіта Олегович  10
Краснокутський Антон 10
Шаповал Вікторія Віталіївна 10
Гудим Ярослав 10
Савчук Поліна Сергіївна 8
Лапченко Алла Едуардівна 10
Цицик Світлана Віталіївна 10
Курбет Анастасія Євгенівна 9
Котляренко  Катя 9
Саєнко Карина 8
Цепочко Дарія Геннадіївна 10
Марченко Станіслав Сергійович 10
Шматков Нікіта Віталійович 10
Надь Марія Андріївна 9
Білоненко Олексій Вікторович 10
Денисенко Андрій Романович 9
Сердюк Тетяна Сергіївна 9
Чмут Анастасія Василівна   8
Марущак Назар Сергійович 10
Будко Валерія  10
Одарченко Вадим Вячеславович 10
Калініченко Ігор 9,5
Северін Євгеній Олександрович 10
Кравцов Данил Валентинович 8
Ополонський Іван Романович 10
Берлін Ірина Олександрівна  10
Мартинов Павло Сергійович 10
Ікальчик Ксенія Сергіївна 10
Пилипенко Єлізавета 8,5
Дяченко Олександр Миколайович 9
Савченко Максим Олександрович 10
Сударь Вікторія 8
Пось Назарій Вячеславович 10
Пономаренко Аманда, ЗОШ № 26 10
Ведмедера  Богдан 8
Іванцьо Анастасія Сергіївна 8
Чудеса Кіра Володимирівна 10
Кузьома Владислав Сергійович 10
Бобровська Юлія Ігорівна 9
Кірієнко Ольга Володимирівна 9
Темченко Євгенія Олександрівна 10
Конвісар Аліна Анпатоліївна 10
Денисюк Аліна Віталіївна 9
Мотренко Аста Сергіївна  10
Степанюк Марина Борисівна 10
Чорнобай Віктор Миколайович 8
Пасічнюк Михайло Дмитрович 8
Олексенко Максим 10
Білик Владислав Юрійович 10
Слишик Даніїл Сергійович 10
Романішин Іван 10
Зікратий Ростислав Юрійович  10
Барканов Віталій Сергійович 8
Баженов Данило 8
Шестова Єлизавета Андріївна  10
Нілова  Катя 9
Резніченко Роман Романович 8
Колбас Марія Євгенівна 9
Гученко Ірина Андріївна 8
Чех Iрина Сергiïвна  9
Муха Дмитро Владиславович 9
Зелинський Ігор  10
Шилова Юлія Володимирівна 10