Спеціальними умовами участі у вступній кампанії 2024 року є:

  • участь в конкурсному відборі на навчання;
  • вступ на навчання за державним замовленням.

 

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИ СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ

  1. Підготувати пакет документів для реєстрації спеціальних умов. З переліком необхідних документів, можна ознайомитися за посиланням. (з урахуванням очікуваної категорії спеціальних умов).

  2. Зареєструвати електронний кабінет вступника за посиланням. (vstup.edbo.gov.ua)

  3. Підтвердити право на спеціальні умови. Вступник має звернутися до закладу освіти, до якого планує вступати, або одного із найближчих до нього закладів вищої освіти, щоб Приймальна комісія цього закладу підтвердила та завантажила документи, що підтверджують право на спеціальні умови.

У випадку, якщо немає можливості особисто звернутись до Приймальної комісії можна надіслати скановані копій документів, які підтверджують право на спеціальні умови, на електронну пошту Приймальної комісії СумДУ (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Звертаємо увагу, відповідний пакет документів надісланий електронною поштою повинен бути підписаний кваліфікованим електронним підписом (КЕП) вступника.

 

КОЛИ ЗАРЕЄСТРУВАТИ СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ

Звертаємо увагу, що дати початку та завершення реєстрації особистого електронного кабінету різняться залежно від рівня освіти, який плануєте здобувати. Тому вступнику, щоб скористатись спеціальними умовами, потрібно своєчасно: звернутись до Приймальної комісії з урахуванням етапів та строків (терміни бакалавр, терміни магістр) вступної компанії.