Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ МОН, яким затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ). Тестування проходитиме в три сесії.

Уже сьогодні ви можете переглянути демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту.

Зміст, структура й оцінювання блоку НМТ з історії України.

Зміст, структура й оцінювання блоку НМТ з математики.

З огляду на ситуацію в державі Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про продовження термінів формування реєстраційних карток для участі в національному мультипредметному тестуванні.

 

Такі картки можна сформувати до 19 квітня.

Зміст, структура й оцінювання блоку НМТ з української мови. Вже наприкінці квітня можна буде ознайомитися з повним демонстраційним варіантом НМТ.

1 квітня 2022 року відбувся онлайн-брифінг щодо вступної кампанії в 2022 році в умовах війни та подолання її наслідків.

Спікери заходу: Сергій Шкарлет – Міністр освіти і науки України; Сергій Бабак – народний депутат України, голова Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій; Сергій Колебошин – народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій; Юлія Гришина – народний депутат України, голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій; Олег Шаров – генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН.

УЦОЯО повідомляє що наразі МОН України розробляє Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році. Покищо УЦОЯО не готовий повідомити, які іспити й у якому форматі потрібно буде складати вступникам, але для організації будь-яких іспитів потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Таку інформацію УЦОЯО може отримати тільки з бази даних реєстрації для участі в ЗНО.

24 березня 2022 року, ВРУ ухвалила законопроєкт №7132, який дозволяє одноразову зміну алгоритмів вступу до університетів і складання ДПА у 2022 році.

Міністерство освіти і науки затвердило програми для проведення єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) до магістратури за спеціальностями галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Право», «Публічне управління та адміністрування» та «Міжнародні відносини».